Barvy 

Barvy

Učící věže ošetřené krycí barvou je možné omývat.

Pokud se rozhodnete učící věž natřít krycí barvou, nejen, že bude vypadat velmi designově a moderně, bude se také pyšnit vysokým leskem a získáte skvělou možnost ji velmi jednoduše udržovat i pomocí obyčejné vody. Barevné varianty učících věží jsou totiž omyvatelné. V naší nabídce disponujeme sk...

Učící věže ošetřené krycí barvou je možné omývat.

Pokud se rozhodnete učící věž natřít krycí barvou, nejen, že bude vypadat velmi designově a moderně, bude se také pyšnit vysokým leskem a získáte skvělou možnost ji velmi jednoduše udržovat i pomocí obyčejné vody. Barevné varianty učících věží jsou totiž omyvatelné. V naší nabídce disponujeme skutečně širokou škálou barev. Vašim představám se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc. Jsme si vědomi toho, že každý člověk má jiná přání a aby byla učící věž podle představ našich klientů je nesmírně důležité. Proto je vyrábíme poctivě, pečlivě a soustředíme se na každý detail. Nebojte se nám sdělit vaše požadavky i fantazie jak má učící věž pro vaše dítě vypadat. Bude-li to jen trochu možné, určitě se domluvíme a s výsledkem budete spokojeni. Barvy i doplňky si vybíráte vy, my jimi vaši učící věž oživíme, doplníme a budeme se těšit z toho, jak bude náš výrobek nápomocen vám i vašim dětem a vylepší váš společně strávený čas. Protože právě ten je tím nejcennějším, co vás bude spojovat.

Zobrazit

Podkategorie

  • Příslušenství v barvě

    Příslušenství na učící věže v barvě. Odstín barvy se dá jakkoliv přizpůsobit jak vůči samotnému doplňku, tak i podlážce nebo příčkám.

na stránku
Zobrazeno 1 – 18 z 42 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 42 položek